Wie verdient volgens jou de SIGRA Samenwerkingsaward 2020?

01-07-20
SIGRA samenwerkingsaward

Samenwerking is een van de kernwaarden van SIGRA. Daarom reiken wij ook dit jaar de SIGRA Samenwerkingsaward uit tijdens de Algemene Ledenvergadering op 19 november!

Wat is de SIGRA Samenwerkingsaward?
De SIGRA Samenwerkingsaward is in het leven geroepen om het belang van samenwerking te benadrukken. Met deze award wil SIGRA de mooie samenwerkingsinitiatieven en degenen die zich daarvoor inzetten een podium geven. Vorig jaar ging de juryprijs naar Lidwien Schweitzer (Arkin) en de publieksprijs naar Marit Recourt (GGD). Ook dit jaar roepen wij onze leden op om de zorg- en welzijnsprofessionals die zich inzetten voor de samenwerking en zich hard maken voor de zorg en welzijn voor te dragen voor de SIGRA Samenwerkingsaward 2020!

 Naast een prachtige award, zijn er ook andere prijzen:

 • Winnaar juryprijs ontvangt een check t.w.v. €1.000,- die hij/zij mag inzetten ter bevordering van de samenwerking.

Wie komt er in aanmerking?
De samenwerkingsaward is bedoeld voor iemand die zich sterk maakt en inzet voor samenwerking tussen verschillende organisaties en stakeholders. Misschien denk jij direct één of meerdere personen. Dan kan! Het belangrijkste is dat deze persoon (of personen) aan de volgende criteria voldoet: 

 • Stimuleert en brengt samenwerking op gang tussen verschillende organisaties, domeinen en sectoren ter bevordering van zorg.
 • Levert een belangrijke en waardevolle bijdrage aan de zorg- en welzijnssector door zijn/haar:
  • inzet voor cliënten
  • inzet voor de professional
  • Heeft hart voor de zorg en welzijn en draagt uit dat de cliënt of patiënt voorop staat.
  • Zet zich actief in voor het gezamenlijk belang en denkt organisatie overstijgend.

We roepen onze leden op om met name de zorg- en welzijnsprofessionals zelf voor te dragen voor de award.

Hoe draag je iemand voor de samenwerkingsaward voor?
Weet je wie je wilt voordragen en voldoet deze persoon de bovengenoemde criteria? Vul het aanmeldformulier (te downloaden in de kolom rechts onder 'Relevant informatie) en mail deze voor woensdag 30 september naar nranzijn@sigra.nl

 • Na aanmelding ontvang je een bevestigingsmail.
 • Begin oktober selecteert de jury (bestaande uit de winnaars van voorgaande jaren) een aantal genomineerden.
 • In de maand oktober worden er korte filmpjes gemaakt van de genomineerden.
 • Op donderdag 19 november worden de filmpjes van de genomineerden tijdens de Algemene Ledenvergadering getoond. De winnaar van de juryprijs wordt bekend gemaakt. Daarnaast zullen de aanwezigen stemmen voor de publieksprijs.

Heb je vragen of opmerkingen, dan kun je contact opnemen met Nicole Ranzijn via nranzijn@sigra.nl